Annons
Vidare till helahalsingland.se
Vi använder cookies för att förbättra funktionaliteten på våra sajter, för att kunna rikta relevant innehåll och annonser till dig samt för att säkerställa att tjänsterna fungerar som de ska. ⇒ Läs mer om cookies

Så spelar hälsingelagen i elitserien

Här är hela spelprogammet för elitserien i bandy 2009/10.



– Sirius 19.00
Hammarby – 19.00
Sandviken – 19.00
Vetlanda – Västerås 19.00

Vänersborg – Haparanda 19.00
Katrineholm Värmbol – Villa Lidköping 16.00
Kungälv – Falun



Falun – 19.00

Sirius – Katrineholm Värmbol 19.00
Villa Lidköping – Sandviken 19.00
– Vetlanda 19.00
Västerås – Hammarby 19.00
– Vänersborg 19.00
Haparanda – Kungälv



Hammarby – 19.00
– Haparanda 19.00
– Kungälv 19.00
Lördag 2009-11-07
Vetlanda – Villa Lidköping 15.00
Katrineholm Värmbol – Falun 16.00
Vänersborg – Västerås 17.00
Sandviken – Sirius 17.00



Västerås – Broberg Söderhamn 19.00

Kungälv – Katrineholm Värmbol 19.00
Falun – Sandviken 19.00
Sirius – Vetlanda 19.00
Villa Lidköping – Hammarby 19.00
– Vänersborg 19.00
Haparanda – 19.00



– 19.00
Hammarby – Sirius 19.00
Vänersborg – Villa Lidköping 19.00
Sandviken – Kungälv 19.00
Vetlanda – Falun 19.00

Katrineholm Värmbol – 16.00

Västerås – Haparanda



– Sandviken 19.00
Kungälv – Vetlanda 19.00
Falun – Hammarby 19.00
Sirius – Vänersborg 19.00
Villa Lidköping – 19.00
Haparanda – Katrineholm Värmbol 19.00

Edsbyn – Västerås 19.00



Vänersborg – Falun 19.00
Hammarby – Kungälv 19.00
– Sirius 19.00
Vetlanda – 19.00

Västerås – Villa Lidköping
Edsbyn – Haparanda 14.00
Sandviken – Katrineholm Värmbol 19.00



Falun – 19.00

Katrineholm Värmbol – Vetlanda 19.00
– Hammarby 19.00
Kungälv – Vänersborg 19.00
Sirius – Västerås 19.00
Villa Lidköping – 19.00
Haparanda – Sandviken 19.00



Katrineholm Värmbol – Vänersborg 19.00
19.00
Kungälv – Västerås 19.00
Falun – 19.00

Sirius – Villa Lidköping 19.00

Haparanda – Vetlanda



Vänersborg – Sandviken 19.00
Villa Lidköping – Falun 19.00
– Kungälv 19.00
Västerås – 19.00
– Katrineholm Värmbol 19.00
Lördag 2010-01-16
Hammarby – Vetlanda 14.00

Omgång 11

Vetlanda – Vänersborg 19.00
Sandviken – 19.00
Katrineholm Värmbol – Västerås 19.00
– 19.00
Kungälv – Villa Lidköping 19.00
Falun – Sirius
Haparanda – Hammarby 19.00



Vänersborg – Hammarby 19.00
Villa Lidköping – 19.00
– Vetlanda 19.00
Lördag 2009-12-12
– Katrineholm Värmbol 14.00

Sirius – Kungälv 17.00
Västerås – Sandviken
Falun – Haparanda



Hammarby-Vänersborg 19.00

Sandviken – Västerås 19.00
Katrineholm Värmbol – 19.00
Kungälv – Sirius 19.00
Haparanda – Falun 19.00

Sirius – Haparanda 19.00
– Villa Lidköping 19.00
Vetlanda –19.00

Lördag 2009-12-19
Sandviken – Hammarby 16.00



Vänersborg – Vetlanda
Hammarby – Haparanda 14.00
Sirius – Falun 13.15
Villa Lidköping – Kungälv

Västerås – Katrineholm Värmbol
– Sandviken



Vetlanda – Hammarby
Sandviken – Vänersborg
Katrineholm Värmbol – 19.00
– Västerås
Kungälv –
Falun – Villa Lidköping
Haparanda – Sirius



– 17.00
Villa Lidköping – Sirius

Vänersborg – Katrineholm Värmbol 17.00
Hammarby – Sandviken 17.00
Vetlanda – Haparanda 17.00
– Falun
Västerås – Kungälv



Sandviken – Vetlanda
Katrineholm Värmbol – Hammarby 17.00
– Vänersborg
Kungälv –
Falun – Västerås
Sirius – 13.15
Haparanda – Villa Lidköping



Hammarby – 19.00
– Villa Lidköping 19.00

Vetlanda – Katrineholm Värmbol 15.00
Vänersborg – Kungälv 17.00
– Falun 17.00

Sandviken – Haparanda 17.00
Västerås – Sirius



Katrineholm Värmbol – Sandviken 19.00
– Vetlanda 19.00
Kungälv – Hammarby 19.00
Sirius – 19.00
Haparanda – 19.00

Falun – Vänersborg 19.00
Villa Lidköping – Västerås



Katrineholm Värmbol – Haparanda 19.00
Vänersborg – Sirius 19.00
Hammarby – Falun 19.00
Vetlanda – Kungälv 19.00
Sandviken – 19.00
Västerås – 19.00
– Villa Lidköping 19.00



– Katrineholm Värmbol 19.00
– 19.00

Villa Lidköping – Vänersborg 19.00
Sirius – Hammarby 16.00
Falun – Vetlanda

Haparanda – Västerås
Kungälv – Sandviken



Vänersborg – 19.00
Hammarby – Villa Lidköping 19.00
Vetlanda – Sirius 19.00
Sandviken – Falun 19.00
Katrineholm Värmbol – Kungälv 19.00
– Haparanda 19.00
Västerås 19.00



Vänersborg – 19.00
Hammarby – Katrineholm Värmbol 19.00
Vetlanda – Sandviken 19.00
Villa Lidköping – Haparanda 19.00
– Sirius 19.00
Västerås – Falun 19.00
– Kungälv 19.00



Falun – Katrineholm Värmbol 19.00
Västerås – Vänersborg 19.00

Kungälv – 9.00
Sirius – Sandviken 19.00
Villa Lidköping – Vetlanda 19.00
– Hammarby 19.00
Haparanda – 19.00



Hammarby – Västerås 19.00
– Falun 19.00
Vetlanda – 19.00

Vänersborg – 17.00

Katrineholm Värmbol – Sirius 17.00
Kungälv – Haparanda

Sandviken – Villa Lidköping 17.00



Falun – Kungälv 19.00
Sirius – 19.00
Villa Lidköping – Katrineholm Värmbol 19.00
– Sandviken 19.00
Västerås – Vetlanda 19.00
– Hammarby 19.00
Haparanda – Vänersborg 19.00