Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

För vi har tagit studenten!

Dessa tog studenten från Staffangymnasiet - hela listan.

Annons

Barn- och fritidsprogrammet

Andersson, Therése

Brandt, Josefin

Fryklund, Jesper

Wimark, Rebecka

Berglund, Lizette

Englund, Fredrik

Sten, Lee Yasmin

Vedin Östlund, Jesper

Blom, Ida

Hedberg, Robin

Byggprogrammet

Borgman, John

Genlid Johansson, Filip

Gustavsson, Rasmus

Jansson, Robin

Levoshko, Ivan

Lif, Viktor

Norrlander, Patrik

Olsson, Andreas

Palani, Bahzad

Persson, Niklas

Sjöberg, Michael

Zettersten, Andreas

Österberg, Tobias

Elprogrammet, inriktning datorteknik

Andersson, Jimmy

Lernbo, Michaél

Lundstedt, Joakim

Persson, Mattias

Pettersson, Niklas

Renström, Björn

Rudenmo, Erik

Segbefia, Alexander

Vural, Marcus

Åberg, Jimmy

Ängvald Edlund, Ronny

Elprogrammet, inriktning elteknik

Ahlander, Wiktor

Antonsson Chuanchua, Alexander

Engström, Mikael

Forslund, Jesper

Johansson, Hampus

Karlsson, Fredrik

Löf, Pontus

Nordin, Jens

Patroza, Frank

Persson, Johan

Petrovic, Tor

Roos, Mikael

Stråhle, Marcus

Söderholm, Andreas

Åkerlund, Robin

Estetiska programmet, inriktning bild och formgivning

Hagen, Nada Louise

Hedström, Martin

Johansson, Louise

Lindberg, Kerstin

Lindqvist, Linnéa

Soling, Sofia

Estetiska programmet, inriktning bild och formgivning

Andersson, Johanna

Bengtsson, Pontus

Elgh, Alexander

Forss, Victor

Fröjd, Sofia

Hurtig, Johan

Jansson, Mathias

Khalidy, Evelina

Kring, Julia

Malm, Ronja

Olsson, Ellinor

Ruuska, Mathias

Rönnqvist, Karl

Kotanen, Janna

Fordonsprogrammet

Andersson, Peter

Andréen, Stefan

Borg, Fredrik

Bäckman, Emil

Bäckman, Joakim

Eklund, Joakim

Hajdarpasic, Armin

Hedblad, Oskar

Hellbom, Pär Filip

Larsson, André

Larsson, Josefin

Nabb, Jens

Nilsson, Anton

Nygren, Gustav

Persson, Simon

Sjöqvist, Andreas

Sundsström, Kim

Törnblom, Marcus

Wallberg, Maria

Westlin, Dan

Åhlund, Linus

Östlin, Niklas

Bodin, Jennie

Ekholm, Jonna

Frånlund, Emil

Hansson, Rose-Marie

Lundbäck, Martin

Mårtensson, Niklas

Sandberg, Esbjörn

Sandberg, Frida

Söderlund, Marie

Wanzelius, Elin

Handel- och administrationsprogrammet

Aden Souleiman, Mohammed

Al-Zibala, Zejnab

Blomgren, Rebecka

Blomgren, Stephanie

Bylund, Simone

Ed, Madelene

Eriksson, Victoria

Jama, Guled

Jonsson, Elin

Jonsson, Tanja

Jonsson, Therese

Larsdotter, Selma

Lernholt, Henrik

Lyubenov, Stefan

Mohammad Jamac, Azhar

Nerlund, Mattias

Olsson, Josephine

Pettersson, Amanda

Segerkvist, Emma

Sjöblom, Nina

Sjöblom, Sabina

Söderström, Emma

Udenius, Malin

Westin, Jessica

Industriprogrammet

Bohm, Eric

Engblom, Anton

Engström, Sonny

Fernqvist, Martin

Hedberg, Alexander

Kron, Robin

Källström, Emma

Lindy, Björn

Löfgren, David

Malmgren, Linus

Nilsson, Robert

Nordqvist, Emil

Olsson, Andreas

Söderkvist, Fredrik

Österberg, Christoffer

Lärlingsprogrammet

Ahl, Dennis

Goude, Niklas

Jonsson, Markus

Hedberg, Fredrik

Ullberg, Thom Pontus

Westman, Johan

Hedberg, Viktoria

Jonsson, Jim

Mellin, Charlie

Mattsson, Sara

Wåhlstedt Fält, Frida

Medieprogrammet

Eriksson, Ulrika

Hansson, Lina

Hjelm, Sara

Holm, Malin

Löfstrand, Sanna

Lötberg, Anna

Magnusson, Tova

Norin, Josefine

Norin Rensberg, Synneve

Norman, Victoria

Olsson, Erica

Rudebark Tapper, Towe

Stenman, Evelina

Söderlund Goode, Ronja

Wärnberg, Jonathan

Naturvetenskapsprogrammet, inriktning matematik och datavetenskap

Berger, Malin

Östlund, Marcus

El-Mahmadi, Ali

Naturvetenskapsprogrammet, inriktning naturvetenskap

Algelin, Gabriella

Alsalman, Maryam

Enström, Jonathan

Envall, John

Hedlund, Oscar

Jonsson, Axel

Khalifa, Yousif

Lingman, Felix

Merz, Jan-Sören

Nordqvist, Anna

Ohlson, Emilia

Rastas Bradley, Denise

Sandberg, Elin

Weijl, Karlotta

Werme Lodén, Caroline

Persson, Tobias

Omvårdnadsprogrammet

Aden Souleiman, Hamdi

Deverud, Therese

Engström, Mathilda

Goude, Isabelle

Hellman, Josefine

Hellman, Rune

Jonsson, Sofia

Lenander, Camilla

Lif, Sandra

Nilsson, Agnes

Njie Unger, Mansatha

Norman, Malin

Nuchklang, Korakoch

Persson, Thomas

Sahlberg, Linn

Sundvall, Markus

Svensson, Victor

Sving Sandström, Sophie

Wasberg, Frida

Åslund, Therese

Östlin, Toowe

Samhällsvetenskapsprogrammet, inriktning ekonomi

Eriksson, Ida

Göthe, Josefin

Helmerson, Emil

Jonsson, Josefin

Klang, Cassandra

Lundqvist, Johan

Nylén, Emil

Ohlson, Anna

Olsson, Matilda

Persson, Louise

Rosén, Lucas

Skhiri, Adam

Ståleborg Persson, Renée

Verdruye, Josephine

Zolotareva, Julia

Samhällsvetenskapsprogrammet, inriktning kultur

Heldt, Irina

Davidsson, Linda

Fröberg, Ida

Kallio, Catrine

Lindberg, Adrian

Lindström, Amanda

Pettersson, Joakim

Sundkvist, Moa

Samhällsvetenskapsprogrammet, inriktning språk

Andersson, Rebecca

Andersson, Tove

Maramis, Alexandra

Nilsson, Roxanne

Selander, Ellen

Samhällsvetenskapsprogrammet, inriktning samhällsvetenskap

Berglund, Fatima

Cedermark, Julia

Eklund Ibrahimovic, Senada

Engberg Johansson, Viktor

Engberg, Stina

Engvall, Tove

Eriksson, Josefine

Larsson, Lisa

Nordström, Elin

Popovic, Sanja

Spinord, Sarah

Tåneland, Caroline

Wahlund, Julia

Teknikprogrammet

Johnsson Törnros, Jesper

El-Mahmadi, Mohammed

Eriksson, Elin

Eriksson, Erik

Frank, Edvin

Gard, Pontus

Hansson, Johanna

Jakobsson, Jonathan

Jonsson, Fredrik

Jonsson, Jennie

Jonsson, Nathalie

Kindblad Eklund, Jenz

Kjellgren, Filip

Landgren, Anna-Maria

Moberg, Daniel

Nieminen, Viktoria

Nilsson, Johan

Persson, Sofia

Sahlén, Emma

Sundberg Poijes, Mattias

Svensson, Veronica

Söderström, Jonas

Tannerstål, Stina

Ödmann, Henning

Mer läsning

Annons